داخلی آرشيو خبر
 
فراخوان نیروهای ضدجنگ در امریکا:
به بمباران سوریه توسط امریکا اعتراض کنید
منبع: اینترنشنال اکشن سنترInternational Action Center، مورخ: 23 سپتامبر 2014
کد مطلب: 1424
 
به بمباران سوریه توسط امریکا اعتراض کنید
به بمباران سوریه و عراق توسط امریکا اعتراض کنید

همچنان‌که امریکا حملات خود به عراق و سوریه را تشدید می‌کند، ما باید بسیج شده و به این جنگ‌های بی‌پایان برای کسب سود اعتراض کنیم! امریکا از داعش به‌عنوان دستاویزی برای بسط و گسترش جنگ‌های امپریالیستی، سلطه برکشورهای سوریه و عراق و استثمار آنها و کل منطقه استفاده می‌کند.
اکنون برای جنبش ضدجنگ در امریکا زمان آن فرارسیده که هرگونه تردید در مورد این‌که در این جنگ چه کشوری به چه کاری مشغول است را کنار بگذارد. نیروهای سرکوبگر جهانی ـ امریکا، ناتو، اسرائیل ـ با رژیم‌های پادشاهی مطلقه و ارتجاعی عربستان سعودی، امارات متحد عربی، قطر، کویت و اردن، که علیه دولت سوریه صف کشیده‌اند متحد شده‌اند.

اینترنشنال اکشن سنتر (مرکز اقدام بین‌المللی) به گروه "کنفرانس امریکایی‌های عرب‌تبار"، گروه "ائتلاف ۱۲ دسامبر"، گروه "متحدا با امپریالیسم بجنگیم" و بسیاری از دیگر گروه‌های ضدجنگ پیوسته و خواهان پایان دادن به بالا گرفتن این جنگ خطرناک توسط امریکا می‌باشند.
اوباما قرار است روز چهارشنبه ۲۴ سپتامبر در سازمان ملل سخنرانی کند و ما آن‌جا خواهیم بود و از امریکا می‌خواهیم به این جنگ پایان‌ناپذیر و اشغالگری در عراق و سوریه و در سرتاسر جهان پایان دهد.
همچنان‌که مجمع عمومی سازمان ملل آغاز به کار می‌کند ما نیز در خارج از سازمان ملل جمع خواهیم شد. این گروهمائی اعتراضی از ساعت ۳۰/۹ صبح آغاز شده تا ساعت ۲ بعدازظهر در کوچه ۴۷‌ام و خیابان یکم ادامه خواهد داست.

از ساعت ۳۰/۹ الی ۳۰/۱۰ صبح و ۱ الی ۲ بعدازظهر نطق‌های اعتراضی ایراد خواهد شد.
ما همه گروه‌ها و افراد را دعوت می‌کنیم نسبت به برگزاری اعتراضات سراسری علیه این جنگ همه‌جانبه و جدید که توسط امریکا جریان دارد بپردازند.
Facebook.com/events
دست‌ها از سوریه و عراق کوتاه!
با جنگ‌ها و اشغالگری پایان ناپذیر امریکا مخالفت کنید!
Share/Save/Bookmark